GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 8146137
nr 814 6137
Tallrikar
13 st. Kina, 1700-/1800-tal, dia 24, skador och lagningar
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 mars 2013
kl 18:44:14
100 kr
200 kr